Dobrý den. Vítáme Vás v obchodě společnosti INLOG SYSTEMS s.r.o., Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám. Přejeme příjemný nákup :-)

Cleanboard - úklidová stanice - velikost XS

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Cleanboard - úklidová stanice XS ( extra štíhlá ) - úklidová stanice pro zajištění čistoty a pořádku na pracovišti, navržena podle 5S metodiky a splňující požadavky vizuálního auditu. Vynikající nástroj pro udržení pořádku, zvýšení bezpečnosti a kvality práce. Toto provedení je vhodné do prostorově omezených míst a tam kde je úspora místa prioritou. Lze osadit do výklenků, na podpěrné sloupy, na boční strany regálů....

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 5 900 Kč
Ušetříte 300 Kč (–5 %)
Cena 6 776 Kč včetně DPH
5 600 Kč    
Kód produktu 305
Značka INLOG SYSTEMS
Kategorie Cleanboard
Záruka 1 rok
 

Cleanboard - úklidová stanice o standardním rozměru 600x1800 mm, vybavena smetákem s násadou, kbelíkem, sadou lopatka a smeták, mopem s násadou, gumovými rukavicemi nebo čistícími ubrousky. (uvedená cena je včetně vyobrazených úklidových pomůcek).

Úklidové prostředky lze nahradit nebo doplnit dle podmínek na pracovišti za barevně kódované nebo detekovatelné značky Aricasa nebo Eudorex.

Dle potřeby lze doplnit o Vaše firemní logo, označení pracoviště, stroje, provozu, haly, atp.

Po dohodě zajistíme montáž a osazení na pracovišti a pravidelný servis úklidových prostředků.

Další vyráběné rozměry: 800x1800mm, 1000x2000mm.

V mobilním provedení je cleanboard osazen v hliníkovém rámu o průřezu 25x25 až 30x30mm s eloxovou úpravou a přední kolečka jsou opatřena brzdou.

Pro montáž na nerovné podklady vyrábíme rámy z AL profilů.

Cleanboard - úklidovou stanici lze doplnit o ochrannou klec pro zabezpečení prostředků před odcizením. (na snadno dostupných prostorech jako expedice, sklady, odpočívárny, vstupní prostory, atd.)

Nejmenší vyráběná velikost Cleanboardu - úklidové stanice, vhodný příklad vizuálního managementu na pracovišti.

Cleanboard - úklidovou stanici dokážeme přizpůsobit požadavkům i rozměrům pracoviště, včetně stínů, držáků, barev i Vašeho loga a motta....

UPOZORNÉNÍ - kompletní úklidová stanice není vhodná pro přepravu přepravními službami (může dojít k různým typům poškození),

tabule rozvážíme ve speciálních držácích a úchytech pro zamezení poškození!!!

Hmotnost 3 kg