Dobrý den. Vítáme Vás v obchodě společnosti INLOG SYSTEMS s.r.o., Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám. Přejeme příjemný nákup :-)

Cleanboard - úklidová stanice - velikost XS

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Cleanboard XS ( extra štíhlý ) - úklidová stanice pro zajištění čistoty a pořádku na pracovišti, navržena podle 5S metodiky a splňující požadavky vizuálního auditu. Vynikající nástroj pro udržení pořádku, zvýšení bezpečnosti a kvality práce. Toto provedení je vhodné do prostorově omezených míst a tam kde je úspora místa prioritou. Lze osadit do výklenků, na podpěrné sloupy, na boční strany regálů...

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 5 900 Kč
Ušetříte 300 Kč (–5 %)
Cena 6 776 Kč včetně DPH
5 600 Kč    
Kód produktu 305
Značka INLOG SYSTEMS
Kategorie Cleanboard
Záruka 1 rok
 

Cleanboard o standardním rozměru 600x1800 mm, vybaven smetákem s násadou, kbelíkem, sadou lopatka a smeták, mopem s násadou, gumovými rukavicemi nebo čistícími ubrousky. (uvedená cena je včetně vyobrazených úklidových pomůcek)...

Úklidové prostředky lze nahradit nebo doplnit dle podmínek na pracovišti za barevně kódované nebo detekovatelné značky Aricasa nebo Eudorex.

Dle potřeby lze doplnit o Vaše firemní logo, označení pracoviště, stroje, provozu, haly, atp.

Po dohodě zajistíme montáž a osazení na pracovišti a pravidelný servis úklidových prostředků.

Další vyráběné rozměry: 800x1800mm, 1000x2000mm.

V mobilním provedení je cleanboard osazen v hliníkovém rámu o průřezu 25x25 až 30x30mm s eloxovou úpravou a přední kolečka jsou opatřena brzdou.

Pro montáž na nerovné podklady vyrábíme rámy z AL profilů.

Vhodný příklad vizuálního managementu na pracovišti....

Hmotnost 3 kg