Dobrý den. Vítáme Vás v obchodě společnosti INLOG SYSTEMS s.r.o., Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám. Přejeme příjemný nákup :-)

Cleanboard - zimní vybavení - velikost 3XL

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Cleanboard - úklidová stanice pro zimní vybavení - velikost 3XL - úklidová stanice pro zajištění čistoty a pořádku na pracovišti, navržena podle 5S metodiky a splňující požadavky vizuálního auditu. Vynikající nástroj pro udržení pořádku, zvýšení bezpečnosti a kvality práce....

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Skladem
Varianta
Běžná cena - 12 600 Kč od 12 600 Kč
Ušetříte - 1 100 Kč (–8 %) 1 100 Kč (–8 %)
Cena 25 289 Kč 13 915 Kč od 13 915 Kč včetně DPH
20 900 Kč 11 500 Kč od 11 500 Kč    
Značka INLOG SYSTEMS
Kategorie Cleanboard
Záruka 1 rok
 

Cleanboard - úklidová stanice pro osazení zimním vybavením o celkovém rozměru 3000x2000 mm, (kombinace 3 ks), vybaven širokým zametákem s násadou a syntetickými vlákny PET+PP, silničním kartáčem se syntetickými vlákny, lopatou hliníkovou malou i velkou, hrablem sněhovým, kbelíkem kovovým, sadou lopatka a smeták.(uvedená cena je bez úklidových prostředků a vybavení).

Úklidové prostředky lze nahradit nebo doplnit dle podmínek na pracovišti za barevně kódované značky ARICASA nebo Eudorex.

Dle potřeby lze doplnit o Vaše firemní logo, označení pracoviště, haly, provozy, atd.

Po dohodě zajistíme montáž a osazení na pracovišti a pravidelný servis úklidových prostředků.

Další vyráběné rozměry:1000x2000 mm, 2000x2000 mm.

Pro montáž na nerovné povrchy nebo různě tvarované konstrukce je cleanboard osazen v hliníkovém rámu o průřezu 30x30 mm s eloxovou úpravou.

Pro montáž na nerovné podklady vyrábíme rámy z AL profilů.

Cleanboard - úklidovou stanici lze doplnit o ochrannou klec pro zabezpečení prostředků před odcizením. (na snadno dostupných prostorech jako expedice, sklady, odpočívárny, vstupní prostory, atd.)

Největší vyráběná velikost Cleanboardu - úklidové stanice, vhodný příklad vizuálního managementu na pracovišti.

Cleanboard - úklidovou stanici dokážeme přizpůsobit požadavkům i rozměrům pracoviště, včetně stínů, držáků, barev i Vašeho loga a motta....

UPOZORNÉNÍ - kompletní úklidová stanice není vhodná pro přepravu přepravními službami (může dojít k různým typům poškození),

tabule rozvážíme ve speciálních držácích a úchytech pro zamezení poškození!!!